Koordynator sieci sklepów

Zusammenarbeit vom erfolgreichen Business Team im Konferenzraum

miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • organizowanie oraz koordynowanie pracy sieci sklepów detalicznych na terenie Lublina i województwa lubelskiego,
  • zarządzanie podległymi pracownikami (rekrutacja, szkolenia, motywowanie),
  • zapewnienie funkcjonowania sklepów zgodnego z obowiązującymi przepisami i standardami firmy,
    nadzór nad realizacją polityki sprzedażowej,
  • odpowiedzialność za realizację założeń budżetowych w podległych jednostkach,
  • optymalizacja kosztów działalności sklepów.

Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • umiejętność współpracy i zarządzania zespołem,
    • wykształcenie wyższe,
    • obsługa komputera (pakiet MS Office),
    • prawo jazdy kat. B,
    • gotowość do częstych podróży służbowych,
    • odpowiedzialność, samodzielność i doskonała organizacja własnego czasu pracy.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • preferencyjne pakiety: medyczny i sportowy,
  • możliwość rozwoju własnych umiejętności.