Wspieramy talenty!

Nasze supermarkety biorą udział w akcji wspierania talentów. W dniach 12.05-31.05.2017 będzie można przy użyciu specjalnej karty robić zakupy w naszej sieci, z których 5% po zakończeniu akcji przekażemy w formie finansowej jako wsparcie tancerzy UDS. Zebrane w ten sposób fundusze zostaną wykorzystane przez UDS na wyjazd na kwalifikacje World of Dance – największej imprezy tanecznej na świecie, które odbędą się 03.06.2017 r w Wilnie na Litwie.

Karta z kodem do pobrania w tym miejscu!

 

Czym jest UDS?

UDS jest grupą taneczną z Lublina, lecz nie tylko. Sami o sobie mówią, że są grupą artystyczną działającą od roku 2007. Jest członkiem Polskiej Federacji Tańca (PFT) oraz International Dance Organization (IDO). Studio Tańca UDS to profesjonalna, najlepsza i najpopularniejsza szkoła tańca w okręgu lubelskim zajmującą się wyłącznie tańcem nowoczesnym.

Od 2012 roku w Studiu Tańca UDS istnieje także elitarna grupa tancerzy pod nazwą UDS WOLVES. Są to najbardziej utalentowani tancerze i instruktorzy, którzy wyróżniają się nie tylko wśród podopiecznych UDS. „Wilki” to tancerze UDS wielokrotnie nagradzani na arenie ogólnopolskiej i miedzynarodowej, wyróżniani podczas zajęć prowadzonych przez największe autorytety współczesnego tańca. „UDS Wolves” to tancerze posiadający własny niepowtarzalny styl, dla których całe życie to taniec. Tancerze UDS występowali w wielu popularnych talent-show zdobywając uznanie publiczności w całej Polsce. Wystąpili w realizowanym przez telewizję TVN programie Mam Talent! oraz w Got to Dance – Tylko taniec w telewizji Polsat. Regularnie występują u boku największych gwiazd muzyki rozrywkowej zarówno w Polsce jak i po za granicami naszego kraju.

Czy warto? Oceńcie Sami!

 

#