Supermarket aldik Lublin Bronowice, ul. Gospodarcza 3

Supermarket aldik, Lublin ul. Gospodarcza 3

Planując codzienne zakupy pamiętaj, że aldik to sklep, w którym cały bogaty asortyment towarów niezbędnych dla domu znajdziesz w jednym miejscu. Dbamy zarówno o wysoką jakość oferowanych produktów, jak optymalne dla klientów ceny. Jeżeli zostaniesz naszym stałym klientem, na pewno skorzystasz przy okazji z promocji i przecen.

Supermarket aldik przy ulicy Gospodarczej to sklep przyjazny także dzieciom oraz słynący z bardzo funkcjonalnej aranżacji przestrzeni: u nas zakupy można zrobić naprawdę szybko! Nawet jeśli nie masz pomysłu na obiad, prędko znajdziesz inspirację i nie kupisz rzeczy zbędnych.

Świeżość i jeszcze raz świeżość

Oferujemy świeże pieczywo, warzywa, owoce, wędliny i mięso. Świeżość to nasz priorytet – nic tak nie niszczy opinii w oczach klientów jak fakt, że artykuły spożywcze są nieatrakcyjne i nieświeże. U nas kupisz chrupiący chleb także w weekend: pracujemy w soboty i niedziele, abyś mógł odłożyć zakupy na dzień wolny.

Lublin Bronowice ul. Gospodarcza 3 to adres, który warto zapamiętać – wielkopowierzchniowy sklep z bogatym asortymentem artykułów spożywczych i chemii gospodarczej, przyjazny personel, niskie ceny, dogodne godziny otwarcia. Zapraszamy!

Adres: ul. Gospodarcza 3, 20-218 Lublin

Godziny otwarcia: 07:00–21:00

Telefon: 81 746 50 61