Supermarket aldik Biała Podlaska ul. Sidorska 18

Supermarket aldik Biała Podlaska ul Sidorska 18

Ul. Sidorska 18 w Białej Podlaskiej to adres znany miłośnikom wygodnych zakupów. Nowy supermarket aldik to sklep nowoczesny, funkcjonalny, oferujący mnóstwo towarów w niewygórowanych cenach. Zapraszamy na codzienne drobne zakupy i wielkie rodzinne sobotnie uzupełnianie zapasów.

Pracujemy na naszą markę dbając o klientów: z chęcią obsłużymy rodziny z dziećmi tak szybko jak to możliwe, żeby odczarować hasło „zakupy z maluchami”. Aby ulżyć portfelom klientów często organizujemy promocje i przeceny. U nas nigdy nie jest za drogo.

Zakupy to może być przyjemność

Funkcjonalne rozplanowanie wnętrza supermarketu aldik sprawia, że u nas zakupy robi się szybko i bez komplikacji. Nawet jeśli nie masz pomysłu na obiad, prędko go znajdziesz, kiedy tylko zanurkujesz między półki – wybór jest naprawdę duży, a mięso, warzywa i owoce zawsze są świeże.

Zakupy to może być czysta przyjemność – zwłaszcza jeśli wpadniesz do nas po chemię gospodarczą i kosmetyki. Niskie ceny i wysoka jakość to wszystko czego trzeba, aby zakupy okazały się udane. Mnóstwo towarów pod jednym dachem niweluje konieczność robienia zakupów w kilku sklepach i znacznie oszczędza czas.

Adres: Sidorska 18, 21-500 Biała Podlaska

Godziny otwarcia: 07:00–21:00

Telefon: 83 342 52 33