Supermarket aldik w Biłgoraju, ul. Zamojska 20

Supermarket aldik, Biłgoraj ul. Zamojska 20

Wielkie zakupy w niewielkim mieście? Ul. Zamojska 20 to nowy adres, który warto zapamiętać: rozlokowany tu supermarket aldik zaprasza przez siedem dni tygodniu na kompleksowe zakupy. U nas znajdziesz wszystko, co niezbędna dla domu: od świeżego pieczywa po chemię gospodarczą. Uprzejmy i kompetentny personel pomoże ci dokonać wyboru.

Aldik przy Zamojskiej 20 to gwarancja, że wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz pod jednym dachem, oszczędzając czas i pieniądze. Liczne promocje pozwolą ci na kupienie rzeczy na zapas, a przeceny sprawią, że nie będziesz trzymać się za kieszeń.

Świeżo także w weekend

Decydując się a zakupy w sobotę lub niedzielę masz taką samą gwarancję świeżości towarów jak w dniu powszednim. Dbamy o regularne dostawy i nie pozwalamy sobie na to, żeby na półkach zalegały towary drugiej świeżości. Wędliny, warzywa, pieczywo, mięso – w aldiku zawsze na ich widok ślinka napływa ci do ust.

Zapraszamy na drobne i wielkie zakupy. Wpadnij sam albo z rodziną. Jesteśmy przyzwyczajeni do dzieci, ich marudzenia i specyficznych potrzeb. Nasz wyjątkowo cierpliwy i uprzejmy personel na pewno pomoże wam prędko uporać się z zakupami.

Adres: ul. Zamojska 20c, 23-400 Biłgoraj

Godziny otwarcia: 07:00–21:00

Telefon: 84 688 01 54