Supermarket aldik Kraśnik ul. Urzędowska 40

Supermarket aldik Kraśnik ul urzędowska 40

Szukałeś sklepu, w który, artykuły spożywcze, chemia gospodarcza czy alkohole są pod jednym dachem? Już jest! Ul. Urzędowska 40 to adres, który warto zapamiętać. To tu, w supermarkecie aldik, pod jednym dachem znajdziesz mnóstwo artykułów spożywczych i chemicznych niezbędnych dla każdego gospodarstwa domowego.

Zapraszamy przez cały tydzień: rób zakupy kiedy masz czas i ochotę. W drodze z pracy, w sobotę. Pamiętaj, że bez względu na porę dnia i tygodnia u nas zawsze znajdziesz świeże pieczywo, mięso czy warzywa. Świeżość to nasz priorytet – twój na pewno także.

Niskie ceny, częste promocje

Jeśli lubisz być zaskakiwany, na pewno ucieszysz się z faktu, że u nas często trafić można na promocje i przeceny. Masz wtedy okazję uzupełnić zapasy o najszybciej kończące się artykuły spożywcze o długim terminie przydatności do spożycia czy chemię gospodarczą. Zostań naszym stałym klientem – twój portfel będzie ci wdzięczny.

Aldik to sklep przyjazny rodzinie. Możesz przyjść do nas z dziećmi, a nasz wykwalifikowany i wyjątkowo cierpliwy personel na pewno pomoże ci załatwić zakupy najprędzej jak to tylko możliwe. Zapraszamy na duże i małe zakupy – co dnia znajdziesz u nas coś nowego, coś dobrego, coś niedrogiego.

Adres: Urzędowska 40, 23-200 Kraśnik

Godziny otwarcia: 07:00–21:00

Telefon: 81 884 42 54