Supermarket aldik - Krasnystaw, ul. Okrzei 12

Supermarket aldik Krasnystaw  ul. Okrzei 12

Jeżeli twoja codzienna trasa z pracy do domu wiedzie przez ul. Okrzei 12, wstąp do supermarketu aldik. U nas zawsze znajdziesz świeże warzywa, owoce, mięso i pieczywo. Nie musisz robić zakupów w kilku sklepach: aldik to cały asortyment niezbędnych w domu towarów pod jednym dachem. Ceny niewygórowane – towarów mnóstwo.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, pracujemy siedem dni w tygodniu w godzinach zapewniających możliwość zrobienia zakupów bez pośpiechu. Jeżeli zawsze zostawiasz duże zakupy na weekend, nic nie stanie ci na przeszkodzie – u nas dostawy są także w soboty i niedziele..

Czysto i z pomysłem

W supermarkecie aldik zakupy robi się naprawdę z przyjemnością: jest czysto, cicho i bardzo funkcjonalnie. Zadbaliśmy o to, żeby rozplanowanie poszczególnych działów gwarantowało zakupy intuicyjne i pomagało w przypomnieniu sobie, czego nam jeszcze w domu brakuje.

Bez względu na to, czy zajrzysz do aldika przy ul. Okrzei 12 bez pomysłu na obiad, czy z długą listą zakupów, przemierzanie naszych alejek między półkami na pewno nie przyprawi cię o ból głowy: szybko odnajdziesz potrzebne ci produkty spożywcze, chemiczna czy alkohole.

Adres: ul. Okrzei 12, 22-300 Krasnystaw

Godziny otwarcia: 07:00–21:00

Telefon: 82 576 75 51