Supermarket aldik w Lubartowie

Supermarket aldik w Lubartowie

Lubartów ul. Lubelska 54 – zapamiętaj ten adres, bo często będziesz tu bywał. Robiąc zakupy w supermarkecie aldik, znajdziesz pod jednym dachem szeroki wybór artykułów spożywczych i chemii gospodarczej. Kompleksowe zakupy oszczędzą twój czas a liczne promocje – pieniądze.

Pracujemy przez cały tydzień. Możesz więc odłożyć zakupy na sobotę albo niedzielę – wpisz je w grafik tak, żebyś nie czuł się przeciążony pracą zawodową i obowiązkami domowymi. U nas bez względu na dzień tygodnia znajdziesz świeże pieczywo, wędliny, mięso, warzywa i owoce. Pojęcie drugiej świeżości nie jest nam znane.

Promocje, przeceny, rabaty

Korzystając z dobrodziejstw nowego supermarketu możesz trafić co dnia na promocje, przeceny, rabaty. Niespodziewanie może się okazać, że drobne codzienne zakupy przemienią się w uzupełnianie zapasów – okazja czyni kupującego. Takie atrakcje tylko w aldiku!

Zapomnij o wycieczkach objazdowych po wszystkich sklepach w okolicy: w supermarkecie aldik przy Lubelskiej 54 zrobisz zakupy szybko i tanio. Artykuły spożywcze i chemia gospodarcza sąsiadują ze sobą: prędko odhaczysz wszystkie punkty na swojej liście sprawunków. Zapraszamy.

Adres: Lubelska 54, 21-100 Lubartów

Godziny otwarcia: 07:00–21:00

Telefon: 607 850 474