Supermarket aldik - Lublin Czechów, ul. Braci Wieniawskich 12

Supermarket aldik, Lublin ul.  Braci Wieniawskich 12

Do nas zawsze ci po drodze - ul. Braci Wieniawskich 12 to strategiczne miejsce. Dlatego nasz sklep odwiedzają coraz większe ilości klientów, a my co dnia uczymy się czegoś nowego. Na przykład tego, że jakość, ilość i cena mają znaczenie szczególne. Klient, który raz się zrazi, poszuka innego sklepu – a tego bardzo byśmy nie chcieli.

Świeże artykuły spożywcze to nasza wizytówka. Pieczywo z własnej piekarni, wędliny, warzywa – to nie ma mowy o drugiej czy trzeciej świeżości. Po cokolwiek sięgniesz w dziale spożywczym, na pewno trafisz na świeże aromatyczne produkty. Aldik przy ul. Braci Wieniawskich to sklep z zasadami.

Zakupy także w weekend

Pracujemy przez cały tydzień, byś nie musiał się spieszyć i bezwzględnie robić zakupy w dni powszednie. Jeśli pracujesz tak dużo i ciężko ja my, odłóż zakupy na weekend. Pod jednym dachem zaopatrzysz się w jedzenie, chemię gospodarczą czy alkohol – bez pośpiechu, bez zbędnej bieganiny od sklepu, do sklepu.

Kupując w aldiku masz okazję trafić na atrakcyjne promocje i przeceny. Jeśli lubisz ten dreszczyk niepewności, co dnia masz okazję upolować coś innego w zaskakująco niskiej cenie. Bez względu na cenę, jakość naszych towarów zawsze pozostaje najwyższa.

Adres: ul. Braci Wieniawskich 12, 20-844 Lublin

Godziny otwarcia: 07:00–21:30

Telefon: 81 446 29 21