Supermarket aldik Lublin Czechów ul. Gorczańska 1

Supermarket aldik Lublin ul. Gorczańska 41

Sklep przyjazny dla klientów

Coś byś zjadł? Zapraszamy do supermarketu aldik przy Gorczańskiej 1. Nasz bogato zaopatrzony dział spożywczy na pewno zainspiruje cię do stworzenia koncertowego posiłku. Mamy świeże pieczywo, wędliny, nabiał, warzywa i owoce. Wszystko aromatyczne i najwyższej jakości. A pieczywo oczywiście z własnej piekarni.

Zapraszamy także do działu mięsnego: tutaj nawet w niedzielę znajdziesz mięso i drób najwyższej jakości i świeżości. Pracujemy przez siedem dni w tygodniu, co daje ci szansę na zaplanowanie zakupów w najdogodniejszym terminie. Aldik to sklep przyjazny dla klientów.

Niskie ceny, duży wybór

Pozyskując wciąż nowych klientów pamiętamy o klientach stałych: dla wszystkich organizujemy promocje i przeceny. Przy okazji – nasze ceny regularne też nie są wygórowane, twój portfel nigdy nie ucierpi podczas zakupów w supermarkecie aldik.

Zapraszamy także do działu z chemią gospodarczą i kosmetykami. Znajdziesz tu zarówno artykuły pierwszej potrzeby jak bardziej wyszukane towary. Ceny jak zwykle niskie, wybór duży. Zajrzyj do aldika raz, a zostaniesz z nami na dłużej.

Adres: ul. Gorczańska 1, 20-868 Lublin

Godziny otwarcia: 07:00–21:30

Telefon: 81 446 29 31