Supermarket aldik Lublin Czechów, ul. Harnasie 4A

Supermarket aldik Lublin Czechów, ul. Harnasie 4A

Zawsze świeżo

Poczułeś kuszący zapach świeżego pieczywa? To oznacza, że właśnie mijasz supermarket aldik a zapach wydobywa się z naszej piekarni. Zatrzymaj się i wejdź między półki. Oprócz chleba i bułek znajdziesz u nas wędliny, nabiał i warzywa. Wyobrażasz już sobie te apetyczne kanapki? Zgłodniałeś?

Szeroki asortyment artykułów spożywczych w aldiku nie ma sobie równych. Zapraszamy do działu mięsnego a także na stoisko z owocami. Wszystko u nas jest najwyższej jakości i zawsze świeże. I bez względu na dzień tygodnia – a pracujemy także w weekendy.

Niskie ceny regularne

Obok działu spożywczego mamy bogato zaopatrzony dział chemii gospodarczej i kosmetyków. Znajdziesz tu zarówno artykuły pierwszej potrzeby jak i kosmetyki idealnie nadające się na prezent. Jeśli więc zapomniałeś, że dziś imieniny przyjaciela – nie ma obaw: robiąc codzienne zakupy znajdziesz także coś odpowiedniego. Także w dziale z alkoholami.

Supermarket aldik przy ulicy Harnasie 4A to sklep, w którym często trafisz na promocje, przeceny i rabaty. Niewysokie ceny regularne i wysoka jakość towarów na pewno sprawią, że będziesz do nas wracać na zakupy.

Adres: ul. Harnasie 4, 20-857 Lublin

Godziny otwarcia: 07:00–21:30

Telefon: 81 756 90 63