Supermarket aldik - Lublin Czechów, ul. Koncertowej 11

Supermarket aldik, Lublin ul. Koncertowa 11

Ul. Koncertowa 11 to adres sklepu, w którym zakupy robi się koncertowo: wybór ogromny, ceny niskie, personel wyjątkowo uprzejmy, lokalizacja atrakcyjna. Czy trzeba czegoś więcej, żeby codzienne zakupy przestały być przykrym obowiązkiem?

Dbamy o to, żeby artykuły spożywcze w naszym supermarkecie były zawsze świeże. Pieczywo, warzyw, owoce, wędliny – jeśli masz ochotę na zakupy przed śniadaniem, na pewno będzie w czym wybierać. A jeśli robisz zakupy wracając z pracy, trafisz także na świeże mięso i… promocje, które umilą popołudnie.

Uprzejmie i sprawnie

Nasz personel jest wyjątkowo uprzejmy a wszelkie problemy klientów rozwiązuje bardzo sprawnie. Już choćby dlatego możesz w aldiku robić zakupy rodzinne – nam marudzące dzieci niestraszne. Każda forma zakupów w naszym sklepie – indywidualne, rodzinne, weekendowe czy codzienne – to czysta przyjemność kupowania.

Zapraszamy przez siedem dni w tygodniu. Pracujemy w weekendy, żebyś mógł odłożyć zakupy na dzień wolny i nie biegać w dni robocze jak chomik w kołowrotku. Także w weekend kupisz świeże artykuły spożywcze i uzupełnisz zapasy chemii gospodarczej.

Adres: ul. Koncertowa 11, 20-843 Lublin

Godziny otwarcia: 07:00–20:00

Telefon: 81 446 29 51