Supermarket aldik - Lublin Czuby, ul. Agatowa 7

Supermarket aldik, Lublin ul. Agatowa 7

W rozrastającej się dzielnicy Czuby kolejny supermarket ułatwia mieszkańcom codzienne zakupy. Przy ul. Agatowej 7 ulokował się aldik – sklep wielobranżowy słynący z szerokiego asortymentu, przyjaznego personelu oraz częstych promocji. Wracając z pracy koniecznie zajrzyj do aldika!

Oferujemy świeże artykuły spożywcze: pieczywo, wędliny, mięso, warzywa i owoce. Częste dostawy gwarantują, że u nas nigdy nie trafisz na towary drugiej świeżości. Pod jednym dachem kupisz wszystko, po co kiedyś musiałeś jeździć do kilku sklepów. Zakupy zrobisz przez siedem dni w tygodniu w dogodnych godzinach.

Komfortowa aranżacja

Postawiliśmy na wygodę: funkcjonalne rozplanowanie alejek oraz taki układ towarów, żebyś nie czuł się zagubiony i nie musiał szukać naszego pracownika w celu zapytania o jakiś drobiazg. Po aldiku poruszasz się intuicyjnie, prędko znajdujesz towar i nie tracisz cennego czasu. Możesz więc wkomponować zakupy w drogę z domu do pracy albo odwrotnie – na pewno nigdzie się nie spóźnisz.

Obok artykułów spożywczych znajdziesz w naszym supermarkecie chemię gospodarczą, kosmetyki a także duży wybór alkoholi i słodyczy. Przychodząc z dzieckiem, trafisz na cierpliwy i uprzejmy personel. Jakiekolwiek masz plany, nasz sklep jest do twojej dyspozycji. Zapraszamy przez siedem dni w tygodniu w dogodnych godzinach.

Adres: ul. Agatowa 7, 20-571 Lublin

Godziny otwarcia: Poniedziałek - Sobota 07:00–22:00 Niedziela 8:00-20:00

Telefon: 603 301 587