Supermarket aldik Lublin Czuby ul. Bursztynowa 36

Supermarket aldik Lublin Bursztynowa

Aldik – kulinarne inspiracje

Czy wiedziałeś, że we wszystkich sklepach w Lublinie mamy pieczywo z własnej piekarni? Jeśli więc zwabił cię do nas zapach świeżego chleba, poszukaj teraz czego do niego. Supermarket aldik ma doskonale zaopatrzony dział spożywczy a w nim świeże wędliny i nabiał. Wiesz już czego potrzebujesz na kanapki?

Teraz poszukaj warzyw i owoców. Są zawsze soczyste, chrupiące i aromatyczne. Wędrując między intuicyjnie zorganizowanymi półkami na pewno znajdziesz także inne pyszności – dbamy o to, żeby każdy nasz klient znajdował w adliku kulinarne inspiracje.

Świeżość także w weekend

Oferujemy także szeroki wybór chemii gospodarczej oraz kosmetyków. Znajdziesz u nas artykuły pierwszej potrzeby oraz towary z górnej półki. Możesz też wyszukać jakiś drobiazg dla bliskiej osoby. Jeśli zapomniałeś o imieninach czy rocznicy, zajrzyj do działu z alkoholami i słodyczami.

Supermarket aldik otwarty jest przez siedem dni w tygodniu, możesz więc zaplanować zakupy na weekend – także wtedy wszystko jest świeże. W aldiku przy Bursztynowej 36 często trafisz promocje, przeceny i rabaty. Możliwe, że od dziś będziesz naszym stałym klientem.

Adres: Bursztynowa 36, 20-576 Lublin

Godziny otwarcia: 07:00–21:00

Telefon: 81 446 29 39