Supermarket aldik Lublin Czuby, ul. Tatarakowa 24

Supermarket aldik, Lublin ul. Tatarakowa 24

Ulica Tatarakowa 24 w Lublinie – to tutaj, w supermarkecie aldik zrobisz zakupy, o jakich do tej pory nawet nie marzyłeś. Ogrom doskonałej jakości artykułów pod jednym dachem sprawi, że przestaniesz kupować wędrując od jednego osiedlowego sklepiku do drugiego. U nas znajdziesz i najwyższej jakości artykuły spożywcze, i chemię czy kosmetyki, i alkohole.

Jeśli robisz zakupy co dnia, wracając z pracy – u nas zrobisz je szybko. Jeśli preferujesz duże rodzinne zakupy raz w tygodniu – u nas zrobisz je bez pośpiechu. Bez względu na to jaka forma zakupów jest ci bliższa, supermarket aldik okaże się miejscem przyjaznym: rozplanowanie alejek i półek jest naprawdę komfortowe i przemyślane.

Sklep przyjazny klientom

Lublin jest dużym miastem i każdy kolejny supermarket prędko znajduje swoich stałych klientów. Liczymy na to, że zostaniesz z nami na dłużej, a liczne promocje sprawią, że co dnia będziesz zaglądał na Tatarakową 24 z przyjemnością - a nie tylko z zakupowego obowiązku. Obniżki, promocje, rabaty, upusty to nasza specjalność.

Odwiedź supermarket aldik, a zrozumiesz, że zakupy nie muszą być uprzykrzoną koniecznością. Dobra jakość, sensowne ceny, wygoda przemieszczania się między półkami na pewno sprawią, że na pytanie o sklep przyjazny klientom odpowiesz: aldik, Tatarakowa 24.

Adres: Tatarakowa 24, 20-001 Lublin

Godziny otwarcia: 06:30–21:00

Telefon: 81 446 29 26