Supermarket aldik Lublin Galeria Olimp al. Spółdzielczości Pracy 36

Supermarket aldik Lublin, Galeria Olimp

Robiąc zakupy w galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy 36 zaplanuj także uzupełninie zapasów spożywczych i chemicznych w supermarkecie aldik. U nas wybór ogromy, a ceny – przeciwnie. Zaoszczędzisz czas i pieniądze, a zakupy przestaną być dla ciebie uciążliwym obowiązkiem. Wreszcie poczujesz, że jakość i cena są równie ważne.

Pracujemy przez cały tydzień, żebyś mógł zajrzeć do nas także w weekend. Na sobotę i niedzielę zaplanuj więc duże rodzinne zakupy i delektuj się nieograniczoną możliwością wyboru, promocjami i rabatami a także korzystaj z faktu, że mamy bardzo uprzejmy i przyjazny personel.

Świeżość w cenie

Dbamy o to, żeby artykuły spożywcze – pieczywo, wędliny i mięso, warzywa i owoce – zawsze były maksymalnie świeże. Pora dnia i dzień tygodnia nie mają znaczenia: w aldiku zawsze trafiasz na najwyższej jakości jedzenie, na widok którego od razu przychodzi co do głowy 101 pomysłów na obiad.

Każdego dnia zapraszamy na zakupy w miłej atmosferze. Gwarantujemy wysoką jakość, niskie ceny, częste promocje. Zaglądaj do aldika w Galerii Olimp co dnia, a na pewno nigdy już nie powiesz, że zakupy to przykry obowiązek.

Adres: Spółdzielczości Pracy 36 Galeria Olimp, 20-147 Lublin

Godziny otwarcia: 09:00–21:00

Telefon: 81 443 96 60