Supermarket aldik - Lublin Konstantynów, al. Kraśnickie 35

Supermarket aldik, Lublin al. Kraśnickie 35

Nowy supermarket aldik przy al. Kraśnickiej 35 to miejsce przyjazne klientom. Wiemy, jak uciążliwe potrafią być codzienne zakupy, dlatego robimy co w naszej mocy, aby uprzyjemnić je każdemu. Nasz uprzejmy i kompetentny personel to dodatkowy atut: pierwszym jest bezwzględnie świeżość artykułów spożywczych także w sobotę i niedzielę – dysponujemy własną piekarnią.

Kupując w aldkiu masz gwarancję jakości, świeżości i ceny. Niskie ceny, promocje, rabaty czy przeceny to magnes przyciągający do nas coraz więcej klientów. Cieszy nas fakt, że opinie o sklepie są wysokie, a wyrastające jak grzyby po deszczu kolejne markety nie są dla nas konkurencją.

Codzienne zakupy i zapasy

U nas zrobisz zarówno codzienne drobne zakupy jak i zapasy na dłużej. Pieczywo, wędliny czy warzywa zawsze są świeże, a produkty spożywcze o długim terminie przydatności do spożycia zachęcają do uzupełnienia zapasów. Równie zachęcający jest wybór chemii gospodarczej i kosmetyków.

Kupując w aldiku masz szansę skorzystać z licznych promocji i rabatów. Co dnia trafisz na atrakcyjne produkty i będziesz mógł nabyć je w obniżonych cenach. Nie wahaj się: zakupy w aldiku to udane zakupy.

Adres: al. Kraśnickie 35, 20-718 Lublin

Godziny otwarcia: 07:00–22:00

Telefon: 501 348 964