Supermarket aldik - Lublin Ponikwoda, ul. Węglarza 16

Supermarket aldik, Lublin ul. Węglarza 16

Zapamiętaj ten adres: ul. Węglarza 16. To miejsce, do którego będziesz teraz często zaglądać. Supermarket aldik otwarty jest przez siedem dni w tygodniu, niezmiennie oferując klientom świeże warzywa, owoce, wędliny, mięso oraz pieczywo. U nas zawsze trafiasz wyłącznie na towary najwyższej jakości.

Zapraszamy zarówno na indywidualne drobne codzienne zakupy, jak i na wielkie weekendowe rodzinne uzupełnianie zapasów. Miło nam gościć klientów z dziećmi – nasz personel jest przyjazny i wyjątkowo cierpliwy. Jeżeli zależy ci na czasie, dajemy ci go pod dostatkiem: intuicyjne rozplanowanie alejek sprawia, że będziesz czerpać radość i z wejścia do nas jedynie i po chleb, i ze snucia się pomiędzy półkami w poszukiwaniu obiadowej inspiracji.

Zakupy w weekend

Pracujemy siedem dni w tygodniu, możesz wiec zaplanować zakupy na weekend. Artykuły spożywcze z krótkim terminem przydatności do spożycia będą równie świeże jak w każdym innym dniu tygodnia. Atrakcyjne cen oraz liczne promocje uprzyjemnią ci pobyt w aldiku.

Obok codziennych artykułów spożywczych i chemii gospodarczej znajdziesz duży wybór alkoholi oraz słodyczy. Jeśli więc przypadkiem zapomniałeś o kupieniu prezentu, traktuj aldik jak koło ratunkowe. My wiemy o zakupach wszystko – ty też się tego dowiesz, tylko zajrzyj do sklepu przy ul. Węglarza 16.

Adres: ul. Węglarza 16, 20-141 Lublin

Godziny otwarcia: 06:30–21:00

Telefon: 601 880 920