Supermarket aldik Lublin Sławin al. Warszawska 61A

Supermarket aldik Lublin, Sławin

Robienie codziennych zakupów powinno być przyjemnością. Nie ma nic gorszego, niż sklep, w którym artykuły spożywcze poukładane są przypadkowo i prędkie skompletowanie zakupów z listy jest niemożliwe. Al. Warszawska 61A to adres, pod który warto zaglądać co dnia – supermarket aldik to sklep, z którym można się zaprzyjaźnić.

Oferujemy artykuły spożywcze, warzywa i owoce, chemię gospodarczą, kosmetyki, alkohole. Można więc zrobić u nas kompleksowe zakupy bez konieczności planowania dodatkowych postojów w drodze z pracy do domu. Równie dobrze robi się w aldiku zakupy większe – sobotnie zapasy na cały tydzień.

Ceny regularne i promocje

Dbamy o ilość i jakość towarów oraz o atrakcyjne ceny. Obok towarów w cenach regularnych oferujemy liczne rabaty i promocje. Co dnia możesz czuć się mile zaskoczony kupując swoje ulubione marki za niewielkie pieniądze. Dzięki promocjom codzienne zakupy wzbogacone są o dreszczyk emocji: nigdy nie wiadomo na czym uda się zaoszczędzić.

Supermarket aldik przy Alei Warszawskiej 61A to miejsce zyskujące coraz większą popularność i zaufanie klientów. Kupując w aldiku oszczędzasz czas, pieniądze i nerwy – nasz personel jest niebywale cierpliwy, możesz więc przyjechać na zakupy z dziećmi i pozwolić im na buszowanie między półkami wraz z tobą.

Adres: Warszawska 61A, 20-803 Lublin

Godziny otwarcia: 07:00–22:00

Telefon: 81 742 30 59