Supermarket aldik - Lublin Wrotków, ul. Nałkowskich 124

Supermarket aldik, Lublin Wrotków ul. Nałkowskich 124

Supermarket aldik ma w Lublinie zasłużenie wysoką renomę. Każda nasza placówka to miejsce, w którym zakupy robi się z przyjemnością i bez nadwerężania portfela. Liczne rabaty i promocje dodatkowo uprzyjemniają codzienne zakupy. Ul. Nałkowskich 124 to adres wart zapamiętania na dłużej.

Naszą pasją jest praktyczna aranżacja przestrzeni sklepowej – robiąc zakupy w naszym supermarkecie, poruszasz się intuicyjnie i zawsze znajdujesz to, co ci potrzebne. Jeśli nie masz pomysłu na obiad, pomysł pojawi się, kiedy będziesz wędrować alejkami sklepu. Świeże mięso, warzywa, artykuły sezonowe – wejdziesz bez pomysłu, wyjdziesz z jadłospisem na cały tydzień.

Wszystko pod jednym dachem

Aldik przy Nałkowskich 124 zaprasza przez siedem dni w tygodniu. Możesz więc co dnia robić u nas prędkie zakupy, a raz w tygodniu przyjechać na duże zakupy – robienie zapasów w naszym supermarkecie jest wygodne i atrakcyjne cenowo. No i wszystko, od chemii gospodarczej po artykuły żywnościowe z długą datą przydatności do spożycia, jest pod jednym dachem.

Zapraszamy do aldika – tu zapomnisz, że zakupy to obowiązek, a zrozumiesz, że kupowanie z głową jest po prostu przyjemne. Nasz wyjątkowo uprzejmy personel upewni cię w przekonaniu, że nawet zakupy z dziećmi nie muszą być stresujące i kłopotliwe.

Adres: ul. Nałkowskich 124, 20-470 Lublin

Godziny otwarcia: 06:30–21:00

Telefon: 81 446 29 29