Supermarket aldik w Opolu Lubelskim

Supermarket aldik w Opolu Lubelskiem

Supermarket aldik usytuowany przy Lubelskiej 7 to nowoczesny przestronny sklep wielobranżowy, w którym zakupy robi się z przyjemnością. Mnogość towarów, niewygórowane ceny oraz liczne promocje przyciągają tu rzesze zadowolonych klientów. To doskonałe miejsce zarówno na szybkie codzienne zakupy, jak i na spokojne rodzinne uzupełnianie zapasów.

Oferujemy artykuły spożywcze, chemię gospodarczą, kosmetyki, alkohole. Dbamy o to, by zawsze mieć na stanie jak najwięcej różnorodnych towarów w dużej rozpiętości cenowej. Nasi klienci mogą więc dokonywać racjonalnych wyborów kierując się ceną i jakością produktów. Supermarket aldik w Opolu Lubelskim to także możliwość skorzystania z rabatów czy przecen.

Życzliwie i z uśmiechem

Dogodna lokalizacja, parking oraz niezwykle funkcjonalne rozplanowanie wnętrza sklepu sprawiają, że zakupy u nas to czysta przyjemność. Cierpliwa i przyjazna obsługa odpowie na każde pytanie, a rodzice z małymi dziećmi nigdy nie poczują się u nas niekomfortowo.

Zapraszamy przez siedem dni w tygodniu po zawsze świeże pieczywo, mięso czy owoce. Dbamy o jakość i staramy się tak traktować naszych klientów, jak sami chcielibyśmy być traktowani – życzliwie i z uśmiechem. Zakupy w supermarkecie aldik przy Lubelskiej 7 to przyjemnie spędzony czas.

Adres: ul. Lubelska 7, 24-300 Opole Lubelskie

Godziny otwarcia: 07:00–21:00

Telefon: 81 827 58 32