Supermarket aldik w Poniatowej

Supermarket aldik w Poniatowej

Supermarket aldik w Poniatowej niesie nadzieję na jeszcze szybsze i wygodniejsze zakupy. Ulica Brzozowa 6 to dobrze rozpoznawalny adres: tu i parking wygodny, i asortyment towarów szeroki, i ceny przyzwoite. Aldik to doskonałe miejsce na zakupy w biegu, zakupy okolicznościowe – słodycze, alkohole – czy zakupy rodzinne.

Nietuzinkowe wnętrze sklepu sprawia, że z łatwością można znaleźć poszukiwane towary. Przemyślany układ półek gwarantuje prędkie znalezienie nawet najbardziej egzotycznych produktów. To także znaczne ułatwienie dla osób, które z listą w dłoni chcą jak najszybciej dokonać zakupów i pędzić do innych obowiązków.

Konkurujemy z najlepszymi

Korzystając z okazji, warto zwrócić w naszym sklepie uwagę na promocje czy obniżki cen. Dbamy o to, żeby co dnia pojawiały się na naszych półkach atrakcyjne towary w atrakcyjnych cenach. Bogaty asortyment umożliwia nam negocjowanie cen z dostawcami. Jeśli tylko lubisz czuć się czasem na zakupach jak na polowaniu, u nas na pewno coś trafisz.

Zapraszamy przez siedem dni w tygodniu w najdogodniejszych dla klientów godzinach. Przyjedź sam albo z rodziną: naszemu personelowi nie przeszkadzają marudzące dzieci. Odczaruj więc zakupy z dziećmi i wspólnie wybierzcie w naszym sklepie artykuły żywnościowe, chemię gospodarczą czy materiały papiernicze.

Adres: Brzozowa 6, 24-320 Poniatowa

Godziny otwarcia: 06:30–21:00

Telefon: 81 820 48 90