Supermarket aldik w Pruszkowie

Supermarket aldik w Pruszkowie

W strategicznym punkcie miasta, przy ulicy Kraszewskiego, usytuowano supermarket, który koniecznie musi znaleźć się na Twojej codziennej drodze do domu. To właśnie tu zrobisz kompleksowe zakupy: od artykułów spożywczych, przez chemię gospodarczą po artykuły monopolowe. Nie musisz już robić wycieczki objazdowej po kilku sklepach – aldik ma bogaty asortyment wielu towarów pod jednym dachem.

Usytuowanie sklepu, bogactwo towarów oraz wygodny parking sprawią, że nie odczujesz robienia zakupów jako przykrego codziennego obowiązku – u nas odnajdziesz przyjemność kupowania, nawet jeśli w grę wchodzą artykuły pierwszej potrzeby. Wysoka jakość, niskie ceny i perfekcyjne rozplanowanie alejek w naszym supermarkecie to zasadnicze atuty aldika.

Zakupy tak szybko jak to możliwe

Dlaczego akurat aldik? Bo nie masz czasu na dokładanie sobie codziennych obowiązków, a u nas zakupy zrobisz tak szybko, jak tylko to możliwe. O każdej porze dnia znajdziesz świeże pieczywo, warzywa i owoce oraz wędliny. Częste promocje na pewno sprawią, że co dnia będziesz chciał do nas zajrzeć.

Supermarket aldik w Pruszkowie przy ulicy Kraszewskiego to sklep rodzinny, przyjazny dzieciom i osobom starszym. Pracujemy w dogodnych dla klientów godzinach przez siedem dni w tygodniu. U nas zawsze kupisz to, po co przyjechałeś i trafisz na atrakcyjne obniżki.

Adres: Kraszewskiego 42, 05-803 Pruszków

Godziny otwarcia: 07:00–22:00

Telefon: 661 487 888