Supermarket aldik Radom ul. 11 Listopada 30

Supermarket aldik Radom, ul . 11 listopada 30

Supermarket aldik przy ul. 11 Listopada 30 zaprasza przez siedem dni w tygodniu na atrakcyjne zakupy w naprawdę niewygórowanych cenach. Oferujemy szeroki wybór artykułów spożywczych, chemię gospodarczą i kosmetyki a także alkohole. U nas wszystkie towary są najwyższej świeżości i najwyższej jakości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, pracujemy przez siedem dni w tygodniu i zawsze mamy na stanie świeże pieczywo, warzywa, owoce czy wędliny. W aldiku często trafisz na promocje i przeceny, a nasz przyjazny personel na pewno odpowie na każde twoje pytanie. U nasz zakupy robi się naprawdę szybko i komfortowo.

Zapasy i zakupy rodzinne

Jeśli lubisz robić wielkie rodzinne zakupy i uzupełniać zapasy raz na jakiś czas, nasz supermarket jest wymarzonym do tego miejscem. Funkcjonalne rozplanowanie alejek oraz przemyślany układ produktów sprawią, że znajdziesz wszystko, czego szukasz w najkrótszym możliwym czasie. Zakupy z dziećmi już nigdy nie będą kłopotliwe.

Aldik to sklep, w którym ceny są wyjątkowo atrakcyjne: mamy produkty na każdą kieszeń, a kiedy to tylko możliwe, obniżamy ceny najczęściej kupowanych towarów. Można więc trafić na promocje, które ułatwią kupienie tego, co akurat w domu niezbędne, a o czym wcale tego dnia nie myśleliśmy. A tu taka okazja…

Adres: 11 Listopada 30, 26-615 Radom

Godziny otwarcia: 07:00–21:00

Telefon: 603 301 369