Supermarket aldik Radom ul. Królowej Jadwigi 16D

Supermarket aldik Radom ul. Królowej Jadwigi

Ul. Królowej Jadwigi 16D to nowy popularny adres w Radomiu: to zrobisz zakupy w przyjaznej atmosferze i w komfortowych warunkach. Ogromny wybór towarów na pewno ułatwi ci wybór zarówno pod względem jakości jak i ceny. Nasz wykwalifikowany personel odpowie na każde twoje pytanie.

W naszym sklepie zawsze znajdziesz świeże pieczywo, warzywa i owoce a także wędliny i mięso. Dbamy o to, żeby pojęcie drugiej świeżości przestało istnieć. Obok artykułów spożywczych oferujemy szeroki wybór chemii gospodarczej, kosmetyków i alkoholi.

W dni powszednie i w weekendy

Zapraszamy w dni powszednie i w weekendy. Pracujemy w dogodnych godzinach, byś mógł do nas zajrzeć o każdej porze dnia – w dni robocze najlepiej robi się drobne codzienne zakupy, a w soboty czy niedziele duże rodzinne zakupy.

Wygodne usytuowanie naszego supermarketu pozwala wreszcie myśleć o rodzinnych zakupach jak o przyjemności a nie uciążliwym obowiązku. Także nasz cierpliwy i uprzejmy personel sprawi, że nigdy już nie będziesz nerwowy podczas zakupów z dziećmi. Zapraszamy.

Adres: Królowej Jadwigi 16D, 26-617 Radom

Godziny otwarcia: 07:00–22:00

Telefon: 81 742 30 59