Supermarket aldik w Świdniku

Supermarket aldik w Świdniku

Racławicka 28 To tu ulokował się supermarket aldik – z perfekcyjnie zaprojektowanym układem alejek i półek, tak by maksymalnie skrócić Twój czas zakupów, kiedy się śpieszysz albo dać Ci przyjemność swobodnego wybierania, kiedy masz więcej czasu.

Szeroka gama produktów świeżych, jak pieczywo, warzywa, owoce czy wędliny, oraz o długim terminie przydatności do spożycia pozwoli Ci zrobić zarówno codzienne doraźne zakupy jak i zapasy na kilka tygodni. Jeśli uwzględnisz nasz sklep na swojej codziennej mapie przejazdów, zakupy przestaną być przykrym obowiązkiem.

Duży sklep na wielkim osiedlu

Lokalizacja sklepu przy ulicy Racławickiej 28 w Świdniku to wygodny dojazd i komfortowa lokalizacja dla mieszkańców osiedla. Dzięki takiemu położeniu masz do nas zawsze blisko, a to gwarantuje dostępność sprawdzonych i świeżych produktów

Zapraszamy przez siedem dni w tygodniu w maksymalnie dogodnych godzinach. Aldik to dobre miejsce na zakupy rodzinne – także dla rodzin z małymi dziećmi, które prędko się nudzą. U nas po prostu nie zdążą zacząć marudzić.

Adres: Racławicka 28, 21-040 Świdnik

Godziny otwarcia: 07:00–20:00

Telefon: 81 469 74 40