Supermarket aldik Warszawa ul.Daniłowskiego 2/4

Supermarket aldik Warszawa ul. Daniłowskiego

Sklep w sam raz

Codzienne zakupy nie muszą być uciążliwe, jeśli w najbliższej okolicy masz sklep, w którym wszystko, co niezbędne znajduje się pod jednym dachem. Ważne też, żeby powierzchnia sklepu nie była zbyt duża – to oszczędza czas. Supermarket aldik przy Daniłowskiego to taki właśnie sklep-w-sam-raz. Co dnia znajdziesz tu świeże artykuły spożywcze i chemie gospodarczą.

Intuicyjne rozmieszczenie towarów na półkach sprawia, że na pewno szybko skompletujesz zakupy z twojej listy. Świeże wędliny, nabiał i pieczywo skuszą cię jakością i cenami. Aldik to to także doskonałej jakości warzywa i owoce oraz duży wybór mięsa i drobiu.

Kompleksowe zaopatrzenie domu

Uzupełnienie zapasów chemii gospodarczej także nie będzie trudne. Obok cen regularnych znajdziesz artykuły w cenach promocyjnych. Możesz więc wyjść z aldika z nieco większymi niż planowałeś zakupami, ale twój portfel za bardzo na tym nie ucierpi.

Pracujemy przez siedem dni w tygodniu, każdego dnia zapewniając klientom dostęp do świeżych i atrakcyjnych cenowo artykułów. Mając supermarket aldik w najbliższej okolicy nie musisz planować zakupów w kilku sklepach: w naszym sklepie znajdziesz kompleksowe zaopatrzenie dla każdego gospodarstwa domowego.

Adres: Daniłowskiego 2/4, 01-833 Warszawa

Godziny otwarcia: 07:00–22:00

Telefon: 601 887 372