Supermarket aldik Warszawa ul. Rozłogi 16

Supermarket aldik Warszawa ul Rozłogi 16

Spośród wielu warszawskich supermarketów warto wybrać aldik. Ul. Rozłogi 16 to dobry adres zarówno dla osób robiących codzienne drobne zakupy spożywcze, jak i dla klientów planujących duże rodzinne zakupy albo uzupełnianie zapasów. Zapraszamy przez siedem dni w tygodniu gwarantując zawsze szeroki wybór.

Świeże artykuły spożywcze: pieczywo, warzywa, owoce, wędliny zawsze znajdują miejsce na naszych półkach. Dbamy o to, żeby bez względu na porę dnia i dzień tygodnia nasi klienci mogli kupić to, co świeże, smaczne i niedrogie. Supermarket aldik stawia na jakość i świeżość.

Z pomysłem

Rozplanowanie naszego sklepu jest bardzo funkcjonalne: równie sprawnie i szybko zrobisz zakupy mając w ręku listę jak i wtedy gdy zajdzie konieczność wielkiej improwizacji. Mało tego – jeśli nie masz pomysłu na obiad, odnajdziesz go wędrując między półkami. Ogromny wybór towarów działa bardzo inspirująco.

Do nas bez obaw możesz wpaść z dziećmi. Cierpliwy i przyjazny personel na pewno szybko obsłuży twoją rodzinę. Odpowie na każde pytanie. Pomoże znaleźć potrzebny towar. Supermarket aldik przy ul. Rozłogi 16 to sklep nie za mały i nie za duży – w sam raz na codzienne lub weekendowe zakupy.

Adres: Rozłogi 16, 01-310 Warszawa

Godziny otwarcia: 07:00–22:00

Telefon: 22 664 63 51