Supermarket aldik Warszawa ul. Skarbka z Gór 15

Supermarket aldik Warszawa ul. Skarbka z Gór 15

Szeroki asortyment

Dostępność wielkopowierzchniowych sklepów w dużych miastach to ich niepodważalna zaleta. Supermarket aldik przy Skarbka z Gór 15 to sklep, w którym zrobisz codzienne drobne zakupy ale także uzupełnisz zapasy. Szeroki asortyment towarów spożywczych i chemicznych to nasza największa zaleta.

Stawiamy na znane marki, doskonałą jakość oraz świeżość. W dziale spożywczym znajdziesz duży wybór mięs, wędlin i nabiału. Zawsze świeże warzywa i owoce. Naszym atutem jest chrupiące pieczywo – od wczesnych godzin porannych do wieczora. Zaopatrzenie lodówki nigdy jeszcze nie było takie proste.

Świeżość i jakość

Dział chemiczny oferuje chemię gospodarczą oraz kosmetyki. Są to zarówno artykuły pierwszej potrzeby jak i bardziej wyszukane – łącznie z tymi, które doskonale nadają się na prezent. A jeśli o prezentach mowa, to w aldiku jest bogato zaopatrzony dział alkoholowy.

Pracujemy przez siedem dni w tygodniu. Bez względu na to, czy zajrzysz do nas w dzień roboczy, czy w niedzielę, towary zawsze będą świeże i najwyższej jakości. Bo te dwa warunki przesądzają o popularności sklepu.

Adres: Skarbka z Gór 15, 03-287 Warszawa

Godziny otwarcia: 07:00–22:00

Telefon: 601 253 453