Supermarket aldik w Zamościu

Supermarket aldik w Zamościu

Przyjemne z pożytecznym

Jeśli nogi zaniosą cię do Domu Towarowego Łukasz, zajrzyj także do supermarketu aldik. Zrobisz u nas zakupy spożywcze i chemiczne. Łącząc przyjemne – zakupy w sklepach na galerii – z pożytecznym kupisz same potrzebne rzeczy za rozsądne pieniądze W aldiku cena i jakość są ze sobą ściśle powiązane.

Stawiamy na doskonałą jakość, ceny na każdą kieszeń oraz znane i uznane marki. Zakupy w adliku to pewność, że kupisz świeże artykuły spożywcze, w tym mięso i pieczywo oraz chemię gospodarczą potrzebną w każdym gospodarstwie domowym. Często trafisz u nas na przeceny i promocje – zwłaszcza najpopularniejszych artykułów.

Siedem dni w tygodniu

Jeśli potrzebny ci prezent dla bliskiej osoby, skorzystaj z bogato zaopatrzonego działu perfumeryjnego albo wejdź między półki z alkoholami i słodyczami. Pamiętaj, że pracujemy przez siedem dni w tygodniu, jeśli więc zapomnisz o okazji wymagającej prezentu, aldik przyjdzie ci z pomocą nawet w niedzielny poranek.

Supermarket aldik jest wyjątkowo przyjaźnie zaaranżowany. Przemierzając jego alejki na pewno znajdziesz wszystko, co masz na swojej liście zakupów. Możliwe też, że przyjdą ci do głowy jakieś niecodzienne rozwiązania w kwestii śniadaniowej - zwłaszcza jeśli o poranku poczujesz zapach świeżego pieczywa…

Adres: Piłsudskiego 71 DT Łukasz, 22-400 Zamość

Godziny otwarcia: 07:00–21:00

Telefon: 603 301 537