Piekarnia 7 zbóż

Piekarnia 7 zbóż należy do właściciela sieci supermarketów aldik. Swoją pozycję na lubelskim rynku udowodniła zajmując trzecie miejsce w plebiscycie Kuriera Lubelskiego na najlepszą piekarnię na Lubelszczyźnie. Jej głównym atutem są aromatyczne, powstałe w tradycyjny sposób chleby na naturalnym zakwasie.

Jaki jest powód sukcesu? Z pewnością są to wieloletnie i tradycyjne receptury czyli sposób w jaki wypiekane jest pieczywo. Nie na skróty, ale tradycyjnie. Na prawdziwym zakwasie, dzięki czemu już przy pierwszym kontakcie czaruje swoją naturalną barwą i tradycyjnym, lekko kwaskowatym zapachem. Po przekrojeniu jest wilgotne i lekko gliniaste. Trzymając w ręku bochenek, zwróćmy uwagę na jego ciężar. Z chlebem jest podobnie jak ze złotem – im cięższy, tym jego jakość jest wyższa. Dzięki wypracowanej przed laty recepturze, chleb jest przygotowany z najwyższą starannością, z wysokiej jakości składników. Pozwala to na dłuższe zachowanie świeżości. Trzeba pamiętać, że wybierając dobry, naturalnie przygotowany chleb, dostarczamy do naszych organizmów witaminy grupy B oraz aminokwasy.

Wpływa to na poprawną pracę układu pokarmowego, nerwowego oraz wzmacnia układ odpornościowy. Pełny asortyment Piekarni 7 zbóż obejmuje szeroki wybór pieczywa pszennego i żytniego. Oprócz chlebów są to również przekąski słodkie (pączki, drożdżówki czy chałki) i słone (cebularze, bułki pizzowe, itp.). Uzupełnieniem oferty jest pieczywo wieloziarniste – stanowiące bogate źródło składników odżywczych.

Pieczywo Piekarni 7 Zbóż jest dostępne codziennie w lubelskich supermarketach aldik.

Kontakt
ALDIK NOVA Sp. z o.o.
al. Kraśnicka 35
20-718 Lublin
aldik@aldik.pl
Zakład produkcyjny:
ul. Gorczańska 1
20-868 Lublin
tel./fax 81 446 29 32

„Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000363455, dokumentacja Spółki przechowywana jest przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym w wysokości 57.500.000 zł, NIP 712-32-22-368, REGON 060662898.

#